neděle 2. srpna 2015

III. Valašský knižní sraz


Třetí valašský sraz je za námi. Sešlo se nás dost, tentokrát něco přes deset lidí. Musíme všem poděkovat, že vážili cestu, ať už to měli kousek nebo trochu větší kus. A nebo taky skoro přes celou republiku. Jako organizátoři z toho máme dobrý pocit, snad se všichni bavili a nenudili se. Jack a Rocky si taky přišli na své, měli spoustu objektů, které je mohly drbat a škrábat. Až na maličkosti jako provizorní nocleh nám nic nebránilo v tom si sraz užít. Večer se fotilo už méně, spíše se řešil nový super komiks a jeho hlavní postava, o které určitě brzy uslyšíte. Nebudeme tu vypisovat jak jsme se měli v kterou hodinu, prostě tu jen dáme spoustu fotek, které snad atmosféru, která na srazu panovala, vyjádří dostatečně. Ještě jednou děkujeme. :)


14 komentářů:

 1. ... a já si právě poprskal monitor :D. Ještě jednou díky za pozvání a organizaci! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta poslední nemá chybu :-D. Jinak ještě jednou díky za pozvání. Bylo to boží! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ta poslední XD XD
  Bylo to vážně moc skvělý! Děkuju =)

  OdpovědětVymazat
 4. Super, museli jste si to užít! :))

  OdpovědětVymazat
 5. Bylo to parádní, díky, a příště určitě přespím taky. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Znovu moc děkuji za pozvání. Užila jsem si to na sto procent, nachystaný jste to měli suprově a no prostě jste nejlepší :D
  Fotky jsou pěkný, aspoň jsem mohla příteli ukázat důkaz, že i já občas hraji hry a mazlím se i s jinými zvířaty než s kočkami :D

  OdpovědětVymazat
 7. Paráda! :) měla jsem velkou radost, když jste mě pozvali a ještě větší, když byl sraz tak super. Ráda jsem zase všechny viděla, popřípadě poznala nové tváře (třeba Jacka), děkuju! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Skvělé fotky, skvělý sraz, skvělí lidé! Těším se zase na pokračování. :)
  A samozřejmě, že ta poslední fotka je ze všeho nejlepší! :DDD

  OdpovědětVymazat
 9. Pěkné fotky, sraz musel být super!

  Mimochodem, vždycky když vidím fotky vaší knihovny, mám pocit, jako když koukám do svojí vlastní (R. I. P. šedohnědá Hemnes...), akorát v té škvíře pod televizí trůní Xbox ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Skvělé fotky, vypadá to, že jste si to skvěle užili. :) Jack i Rocy museli být v sedmém nebi. :D

  OdpovědětVymazat